Reklama Współpraca Forum Sitemap
Szukaj: Dodaj wyszukiwarkę do FireFoxa!
Dodaj do ulubionych ustaw jako startową  
Polecamy: Sprzęt do siłowni Wyposażenie siłowni Odżywki i suplementy  
Zestawy ćwiczeń
strona główna FORUM słownik Praca Sprzęt do siłowni
Odchudzanie Fitness - rodzaje ćwiczeń

Diety odchudzające
Odchudzanie to długotrwały proces polegający na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Długość tego procesu zależy od różnych czynników, np. od stopnia zaawansowania nadwagi bądź otyłości, od czynnika wpływającego na pojawienie się nadwagi/otyłości i od zgubnych przyzwyczajeń - stylu życia i upodobań dietetycznych. Walka z nadwagą i otyłością jest często żmudna i monotonna. Odchudzanie to ubytek tkanki tłuszczowej organizmu w skutek dostarczenia mu mniejszej ilości kalorii (w postaci pożywienia) niż wynosi jego dzienne zapotrzebowanie. Jest kilka sposobów dzięki którym powiększa się deficyt kaloryczny. Podstawowym jest stosowanie diety niskokalorycznej.

Dieta wysmuklająca
Dieta szwedzka
Dieta kopenhadzka
Dieta Montignaca
Dieta błyskawiczna
Dieta francuska
Dieta biurowa - 1200 kcal
Dieta jagodowa
Dieta siedmiodniowa
 
Zestawy ćwiczeń  

Płaski brzuszek

31.07.2007 226278
Zbyt ciasna sukienka, pękający w szwach kostium. Lato w pełni, a na naszym brzuszku odkładają sie wałki tłuszczu. Tymczasem nie potrzeba tak dużo czasu poświęcać na ćwiczenia, aby wpłynęły one zbawiennie na nasz organizm. Wystarczy tylko kilkanaście minut dziennie, aby przy odpowiednim wykonaniu i systematyczności ćwiczenia dały szczupłą sylwetkę.

Zgrabne nogi

31.07.2007 178783
Marzeniem każdej z nas są kształtne łydki i smukłe uda. Aby były one piękne muszą być przede wszystkim zdrowe. Jak przygotować nogi na lato, kiedy wcześniej się o nie nie dbało? Jak sprawić by swoim kształtem przyciągały męskie spojrzenia? Meteorolodzy przepowiadają lato stulecia i rekordowe upały, a na mieście królują już krótkie spódniczki i szorty.

Piękne piersi

31.07.2007 113404
Za bujny czy zbyt mały biust to odwieczny problem kobiet. Piersi będą powodem do dumy jeśli nie zapomnimy o systematycznej pielęgnacji. Niestety procesu starzenia się skóry i obniżenia jędrności biustu nie zahamujemy, natomiast możemy go skutecznie spowolnić.

Talia osy

31.07.2007 112010
Talia osy to ideał sylwetki kobiety, o którym każda z nas marzy. Lubimy czuć się atrakcyjnie i podkreślać nasze walory, zakładając spodnie biodrówki, krótkie spódniczki czy wąskie sukienki nie wspominając o dwuczęściowym kostiumie na plaży. Co zrobić gdy do ideału brakuje nam kilkanaście cm, a na udach widać szpecący cellulit? Jest na to rada. Ćwiczenia będą najodpowiedniejszą formą, która pomoże w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, sprawi że będziemy świetnie wyglądać w ubrania, podkreślając swój płaski brzuch.

Aerobiczna 6 Weidera

17.09.2007 208282
Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywany w celu spalenia tkanki tłuszczowej i służący do poprawienia rzeźby. Złożony jest z 6 ćwiczeń i prowadzi do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha. Wykonujemy je bez przerw na rozluźnienie mięśni brzucha, gdyż ćwiczenia następują po sobie. Najważniejszym momentem ćwiczenia jest zatrzymanie ruchu podczas maksymalnego napięcia mięśni na około 3 sekundy.

Ćwiczenia na DVD

24.10.2007 44659
Czasami warto kupić film z zestawem ćwiczeń i oglądać, i wzorować się na nim. W artykule zobaczysz pełne opisy filmów. Wybierz dla siebie najlepszy film, zobacz jak ćwiczą sportowcy i amatorzy. Ćwiczenia na DVD, taniec, pilates, aerobik, gimnastyka, stretching, rozciąganie i wiele innych!

Smukłe łydki

03.11.2007 128321
Wiele kobiet marzy o długich i smukłych łydkach. Smukłe łydki nie tylko sprawiają, że kobiety czują się dobrze, ale przede wszystkim przyciągają wzrok wielu mężczyzn. Smukłe łydki może wypracować każda kobieta. Jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby poprawić wygląd łydek? Ile razy w tygodniu należy ćwiczyć?

Ćwiczenia z ręcznikiem

04.11.2007 31315
Nie wierzysz, że ćwiczyć można również z ręcznikiem? Zobacz listę ćwiczeń i ćwicz po każdej kąpieli, kiedy Twoje ciało jest gorące i rozluźnione. Ćwicząc po rozgrzewce, jaką była kąpiel, z pewnością nie nabawisz się żadnej kontuzji. Skoro te ćwiczenia są w 100% bezpieczne, dlaczego nie spróbować?

Ćwiczenia w basenie

04.11.2007 44576
Ktoś powiedział, że w basenie się tylko pływa? Nie prawda! Basenik to dobre miejsce na ćwiczenia. Dzięki oporowi jaki stawia nam woda, możemy szybciej wymodelować swoje ciało i uzyskać pożądane kształty. Czy to działa? Tak, działa i to rewelacyjnie! Sam/sama spróbuj, na prawdę warto!

Ćwiczenia mięśnie brzucha

04.11.2007 109792
W artykule znajdziesz opisy dwóch ćwiczeń rewelacyjnie angażujących do pracy mięśnie brzucha. Chcesz mieć płaski brzuch z dobrym zarysem umięśnienia? Nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć go kilka razy w tygodniu. Za pomocą odpowiednich ćwiczeń jesteś w stanie wypracować piękny brzuch w ciągu kilku miesięcy.

Dieta dla leniuszków

27.05.2008 52328
Nikt nie chce, aby kształt jego brzucha wyglądał jak nadmuchana opona. Zarówno mężczyźni jak i kobiety marzą by ich sylwetka była dość zgrabna, by można było się dobrze czuć we własnej skórze. Co zrobić by nasz brzuszek był znowu płaski?

Ćwiczenia dla leniucha można wykonywać w domu czy w czasie pracy siedząc przy biurku.

Zgrabne pośladki

26.06.2008 59034
Zacznij już dziś zestaw ćwiczeń, które z łatwością wykonasz sama w domu. Dzięki nim wzmocnisz mięśnie pośladków i nadasz im ładniejszy smuklejszy kształt.

Dobry będzie: marsz, skłony, skoki na skakance, wypady w przód. Kiedy jesteś już po rozgrzewce możesz przystąpić do właściwych ćwiczeń.
 
  Dyscypliny sportowe

Kulturystyka

Strongman

Kick-boxing

UFC

Futbol amerykański

Piłka nożna

Pływanie

Skoki narciarskie
  Pozostałe serwisy

Gastronomia

Suplementacja

Sklepy sportowe

Medycyna sportowa

Plotki sportowe

Turystyka
  Polecane

Urlop, wczasy, wakacje

Odżywki i suplementy

Atlasy treningowe

Fitness kluby i siłownie
Odchudzanie
Odchudzanie polega na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Proces odchudzania trwa zazwyczaj kilka miesięcy, po nim następuje proces utrzymania wagi ciała i zachowania pięknej sylwetki. Tylko wytrwałe kobiety mogą cieszyć się wspaniałą figurą i tylko wytrwali mężczyźni mogą ukazać piękny zarys muskulatury. Zacznij odchudzanie wraz z nami!
Fitness TV
Fitnesski
Seksowne ciałka
Moda na zdrowie
(c) 2009 magicsport.pl - kopiowanie dozwolone jedynie po uzyskaniu zgody zarz�du magicsport.pl - prawa autorskie
Strony Internetowe
Cenimy Twoją Prywatność