Reklama Współpraca Forum Sitemap
Szukaj: Dodaj wyszukiwarkę do FireFoxa!
Dodaj do ulubionych ustaw jako startową  
Polecamy: Sprzęt do siłowni Wyposażenie siłowni Odżywki i suplementy  
Zdrowie - Jak sie nie upić
strona główna FORUM słownik Praca Sprzęt do siłowni
Odchudzanie Fitness - rodzaje ćwiczeń

Diety odchudzające
Odchudzanie to długotrwały proces polegający na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Długość tego procesu zależy od różnych czynników, np. od stopnia zaawansowania nadwagi bądź otyłości, od czynnika wpływającego na pojawienie się nadwagi/otyłości i od zgubnych przyzwyczajeń - stylu życia i upodobań dietetycznych. Walka z nadwagą i otyłością jest często żmudna i monotonna. Odchudzanie to ubytek tkanki tłuszczowej organizmu w skutek dostarczenia mu mniejszej ilości kalorii (w postaci pożywienia) niż wynosi jego dzienne zapotrzebowanie. Jest kilka sposobów dzięki którym powiększa się deficyt kaloryczny. Podstawowym jest stosowanie diety niskokalorycznej.

Dieta wysmuklająca
Dieta szwedzka
Dieta kopenhadzka
Dieta Montignaca
Dieta błyskawiczna
Dieta francuska
Dieta biurowa - 1200 kcal
Dieta jagodowa
Dieta siedmiodniowa
 
Jak sie nie upić  
Karnawał już za pasem, a wraz z nim liczne zabawy, na których alkohol prawie zawsze leje sie strumieniami. Wiadomo, impreza jest lepsza kiedy człowiek nie siedzi "o suchym pysku", dlatego warto poznać kilka rad, jak sprawić by nasza zabawa nie zamieniła się w nieudany koszmar.

Jeżeli nie uda Ci się nie przesadzić z ilością wypitego alkoholu, warto wiedzieć, jak sobie poradzić w z tzw. „syndromem dnia poprzedniego”.

Tak naprawdę to nie alkohol jest odpowiedzialny za nasz stan "dnia następnego" zwany kacem. Trunek szybko jest wchłaniany do krwi, po czym utlenia się i przekształca w trucizny, powodujące u nas, bóle i zawroty głowy, wymioty, dolegliwości związane z żołądkiem i ogólne osłabienie organizmu.

Najlepiej po prostu nie pić, ale jeśli już się przydarzy, warto wcześniej dowiedzieć się, jak pić z głową, czyli co, ile i z czym pić i jeść, aby można było bawić się do białego rana bez widma rannej niedyspozycji. Ból głowy, brzucha, nudności, zawroty to najczęstsze objawy zatrucia, którego przyczyną jest nadmierne spożycie alkoholu. Warto wiedzieć, jak przygotować swój organizm na spotkanie z mocnymi trunkami.

Jak sobie nie zaszkodzić?
Kilka rad:
* pamiętaj by na imprezę nigdy nie iść z "pustym żołądkiem", osoba głodna szybciej upije się. Przed wyjściem zjedź coś pożywnego, wypij szklankę mleka, która znacznie spowolni wchłanianie alkoholu, lub sok z kiszonych ogórków, zjedź coś pożywnego w białko i tłuszcze
* jedz często i w małych ilościach
* nie siedź w miejscu, tańcz i hulaj, jeśli jest to możliwe wyjdź na świeże powietrze
* nie rób mieszanki alkoholowej, picie wódki, wina i piwa jest najgorszą rzeczą na jaką możesz narazić swój organizm zwłaszcza układ pokarmowy
* między "kolejkami" uzupełnij organizm witaminą C, wypij sok z czarnej porzeczki lub zjedz kwaszonego ogórka
* pij wodę niegazowaną, alkohol "zabiera" wodę z organizmu, nie możesz dopuścić do odwodnienia
* nie popijaj napojami gazowanymi wódki, gdyż (zawarty w nich dwutlenek węgla przyspieszy wchłanianie alkoholu przez organizm)
* wypłukane alkoholem witaminy i minerały rano uzupełnisz szklanką soku z kiszonej kapusty, lub sokiem pomidorowym
* najlepszym lekarstwem na kaca jest sen
* dnia następnego, kiedy meczy cię kac wyjdź na spacer
 
  Dyscypliny sportowe

Kulturystyka

Strongman

Kick-boxing

UFC

Futbol amerykański

Piłka nożna

Pływanie

Skoki narciarskie
  Pozostałe serwisy

Gastronomia

Suplementacja

Sklepy sportowe

Medycyna sportowa

Plotki sportowe

Turystyka
  Polecane

Urlop, wczasy, wakacje

Odżywki i suplementy

Atlasy treningowe

Fitness kluby i siłownie
Odchudzanie
Odchudzanie polega na zmniejszaniu wagi i masy ciała do stopnia, który nas zadowala. Proces odchudzania trwa zazwyczaj kilka miesięcy, po nim następuje proces utrzymania wagi ciała i zachowania pięknej sylwetki. Tylko wytrwałe kobiety mogą cieszyć się wspaniałą figurą i tylko wytrwali mężczyźni mogą ukazać piękny zarys muskulatury. Zacznij odchudzanie wraz z nami!
Fitness TV
Fitnesski
Seksowne ciałka
Moda na zdrowie
(c) 2009 magicsport.pl - kopiowanie dozwolone jedynie po uzyskaniu zgody zarz�du magicsport.pl - prawa autorskie
Strony Internetowe
Cenimy Twoją Prywatność